Сабвуфер Velodyne DB-10
Фото 3 |
Velodyne DB-10
2021 рік
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:350 Вт
Частотний діапазон:28 − 180 Гц
Всі характеристики
Характеристики DB-10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Velodyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Velodyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Velodyne DB-10
Усі ціни 7 →Velodyne Deep Blue 10 Black офіційна гарантія акційна ціна | 32 099 грн. |
Домашній кінотеатр Velodyne DB-10 Czarny | 38 294 грн. |
Velodyne DB-10 Czarny | 37 360 грн. |
Velodyne DB-10 Czarny | 38 294 грн. |
Сабвуфер Velodyne Deep Blue 10 Black Vinyl | 40 590 грн. |
Velodyne Deep Blue 10 (DB-10) Black | 42 570 грн. |
Velodyne DB-10 Czarny | 39 228 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →