Корм для собак Josera Help Renal Dog 0.9 кг
Josera Help Renal Dog 900 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Help Renal Dog 0.9 кг
Усі ціни 8 →Ветеринарна дієта для собак Josera Help Renal Dog Йозера Хелп Ренал Дог 90 | 300 грн. |
Корм Josera Help VD Renal Dog сухий для собак із захворюваннями нирок 900 | 300 грн. |
Ветеринарна дієта з домашньою птицею для собак з хронічною нирковою недост | 300 грн. |
Сухий корм Josera Help Renal Dog Підтримка при хронічній хворобі нирок (ХХ | 300 грн. |
Сухий корм для собак Josera Help Renal Dog при хронічній хворобі нирок 900 | 300 грн. |
ще 3 пропозиції
Поддержка при хронической почечной болезни:
- низкое содержание белка и фосфора
- корм богат витаминами группы В, которые теряются при заболеваниях почек
- фитогенный комплекс: крапива способствует выведению через мочевыводящие пути
- масло лосося содержит омега-3 жирные кислоты, которые обладают противовоспалительным действием
Модификації Josera Help Renal Dog
Ціни на Josera Help Renal Dog |
---|---|---|---|---|
Josera Help Renal Dog 0.9 кг | від 255 грн. | 9 пропозицій | ||
Josera Help Renal Dog 4.5 кг | від 1 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Josera Help Renal Dog 10 кг | від 2 524 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →