Корм для собак Josera Help Hypoallergenic Dog 10 кг
Josera Help Hypoallergenic Dog 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Help Hypoallergenic Dog 10 кг
Ветеринарна дієта для собак Josera Help Hypoallergenic Dog Йозера ГІПОАЛЕР | 3 820 грн. |
Корм Josera Help VD Hypoallergenic Dog сухий для дорослих собак із харчово | 3 820 грн. |
Сухий корм для собак Josera Help Hypoallergenic Dog при харчовій неперенос | 3 820 грн. |
Лікувальний корм Josera Help Dog Hypoallergenic Ветеринарна дієта з комаха | 3 820 грн. |
Підтримка при харчовій непереносимості та алергії:
- підходить для гіпоалергенної дієти завдяки невеликій кількості інгредієнтів
- беззерновий та легкозасвоюваний рецепт, який може допомогти при харчовій непереносимості та алергії
- тваринний монопротеїн: комахи як рідкісне джерело білка
- окремі джерела вуглеводів стають ще більш засвоюваними завдяки попередній термічній обробці
Модификації Josera Help Hypoallergenic Dog
Ціни на Josera Help Hypoallergenic Dog |
---|---|---|---|---|
Josera Help Hypoallergenic Dog 0.9 кг | від 354 грн. | 11 пропозицій | ||
Josera Help Hypoallergenic Dog 4.5 кг | від 2 085 грн. | 1 пропозиція | ||
Josera Help Hypoallergenic Dog 10 кг | від 3 820 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →