Корм для собак Josera Help Hypoallergenic Dog 0.9 кг
Josera Help Hypoallergenic Dog 900 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Help Hypoallergenic Dog 0.9 кг
Усі ціни 9 →Ветеринарна дієта для собак Josera Help Hypoallergenic Dog Йозера ГІПОАЛЕР | 417 грн. |
Корм Josera Help VD Hypoallergenic Dog сухий для дорослих собак із харчово | 417 грн. |
Ветеринарна дієта з комахами для собак з харчовою непереносимістю Josera H | 417 грн. |
Корм Josera Help VD Hypoallergenic Dog сухий для дорослих собак із харчово | 417 грн. |
Сухий корм Josera Help Hypoallergenic Dog Підтримка при харчовій неперенос | 417 грн. |
ще 4 пропозиції
Поддержка при пищевой непереносимости и аллергии:
- подходит для гипоаллергенной диеты благодаря небольшому количеству ингредиентов
- беззерновой и легкоусвояемый рецепт, который может помочь при пищевой непереносимости и аллергии
- животный монопротеин: насекомые как редкий источник белка
- отдельные источники углеводов становятся еще более усваиваемыми благодаря предварительной термической обработке
Модификації Josera Help Hypoallergenic Dog
Ціни на Josera Help Hypoallergenic Dog |
---|---|---|---|---|
Josera Help Hypoallergenic Dog 0.9 кг | від 354 грн. | 11 пропозицій | ||
Josera Help Hypoallergenic Dog 4.5 кг | від 2 085 грн. | 1 пропозиція | ||
Josera Help Hypoallergenic Dog 10 кг | від 3 820 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →