Візочок Kinder Kraft Grande Plus
Відео 3Фото 18 |
Kinder Kraft Grande Plus
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:57 см
Вага в зборі:9.8 кг
Всі характеристики
Купити Kinder Kraft Grande Plus
Прогулочная коляска Kinderkraft Grande Plus Grey (KSGRAN00GRY0000) (00-003 | 7 590 грн. |
Прогулянкова коляска Kinderkraft GRANDE Plus Pink | 6 490 грн. |
Прогулочная коляска Kinderkraft Grande Plus Pink (KSGRAN00PNK0000) (00-003 | 7 590 грн. |
Прогулянкова коляска Kinderkraft GRANDE Plus Grey | 6 490 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості візочка Kinder Kraft Grande Plus:
- У задній частині капюшона є кишеня для дрібниць батька
РекомендуємоПорівняти в таблиці →