Тумба під умивальник Cersanit Lara Mille 80 S801-361
Фото 4 |
Cersanit Lara Mille 80 S801-361 79 см99 см |
|
Напрямні з механізмом безшумного закриття ящика. Хромовані ручки.
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Lara Mille 80 S801-361
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit Набір В389 Шафка LARA+раковина MILLE 80, біла - S801-361 | 8 901 грн. |
Тумба підвісна CERSANIT B391 Lara S801-363 сiра з умивальником Mille 80 | 11 059 грн. |
Cersanit Cersanit Набір В391 Шафка LARA+раковина MILLE 80, сіра - S801-363 | 8 901 грн. |
Тумба підвісна CERSANIT B389 Lara S801-361 бiла з умивальником Mille 80 | 11 059 грн. |
Тумба підвісна Cersanit CET В391 Lara сірий з раковиною Mille Slim 80 см ( | 10 483 грн. |
Тумба підвісна Cersanit CET В390 Lara горіх з раковиною Mille Slim 80 см ( | 10 483 грн. |
Тумба підвісна Cersanit CET В389 Lara біла з раковиною Mille Slim 80 см (S | 10 483 грн. |
Модификації Cersanit Lara Mille 80 S801-361
Ціни на Cersanit Lara Mille 80 S801-361 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Lara Mille 80 S801-361 | від 8 901 грн. | 7 пропозицій | ||
Cersanit Lara Mille 100 S801-364 | від 10 866 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →