Каталог   /   Аудиотехника   /   Наушники   /   JVC
Наушники

JVC HA-RX500

Фото - Наушники JVC HA-RX500
Фото 3
JVC HA-RX500
Цвет
Подключение и конструкция
Конструкциянакладные, закрытые
полноразмерные Over-Ear
Тип подключенияпроводные
Подключениеmini-Jack (3.5 мм)
Jack (6.35 мм) / адаптер /
Штекерпрямой
Подвод кабеляодносторонний
Длина кабеля3.5 м
Тип кабелякруглый
Характеристики
Импеданс70 Ом
Частотный диапазон10 – 22000 Гц
Чувствительность105 дБ
Диаметр динамика40 мм
Тип излучателейдинамические
Общее
Материал амбушюркожзам
Вес194 г
Дата добавления на E-Katalogапрель 2012
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог JVC 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели JVC.
Какие характеристики должны быть у хороших наушников?Гайд по ключевым характеристикам наушников

Купить JVC HA-RX500

Все цены 9 →

JVC Накладні навушники JVC HA-RX500 Silver

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
899 грн.

Навушники без мікрофону JVC HA-RX500 Black-White (HA-RX500-E)

Ці дротові навушники JVC HA-RX500-E забезпечують високоякісний звук із частотним діапазоном від 10 до 22 000 Гц, що дозволяє... ещенасолоджуватися деталізованою музикою. Вони мають зручний наголов'яльний дизайн і легку вагу (194 г), що забезпечує комфорт тривалого прослуховування. Модель оснащена 4-см неодимовими динаміками, які створюють глибокий і насичений звук. Кабель довжиною 3,5 м дозволяє свободу руху під час використання, а додатковий аудіоадаптер 6.3 мм робить їх універсальними для різних пристроїв. Відсутність мікрофона робить ці навушники ідеальними для слухання музики без перерв, забезпечуючи чистий звук без зайвих функцій. Золоте покриття контактів гарантує покращений сигнал та довговічність. Конструкція не складна, що сприяє довготривалій надійності та зручності експлуатації. Виготовлені в класичних чорних і білих кольорах, ці навушники підходять для будь-якого стилю. Відмінно сумісні з будь-якими пристроями з 3,5-мм аудіороз'ємом, вони ідеальні для домашнього використання, подорожей або роботи.
Zaua.storeС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
1 878 грн.

Навушники JVC HA-RX500 Silver HA-RX500-E

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 104 грн.

Навушники без мікрофону JVC HA-RX500 Black-White (HA-RX500-E)

Навушники без мікрофону JVC HA-RX500 Black-White (HA-RX500-E) — дротові накладні навушники з 40 мм неодимовими драйверами та... ещечастотним діапазоном 10–22000 Гц, що забезпечують збалансоване, деталізоване звучання із виразним басом. Наголов'я з рівномірним розподілом ваги і м'які амбушюри гарантують комфорт під час тривалого прослуховування; вага 194 г робить їх стійкими й зручними в домашньому чи
Semtech.com.uaМенее года
(Луцк)
Пожаловаться
1 881 грн.

JVC HARX500E

Довжина кабелю/3,5 м|Підвід кабелю/Одностороннє|З'єднання кабелю/Не відокремлюємий|Тип підключення/Дротові|Комплектація/Навуш... ещеники, Інструкція, Гарантійний талон, Перехідник 3,5 мм - 6,3 мм|Конструкція мікрофона/Ні|Мікрофон/Ні|Підсвічування/Немає|Стан/Новий|Інтерфейс під'єднання/3.5 мм, 6.3 мм|Гарантійний термін/Ні|Bluetooth/Ні|Бренд/JVC|Акустичне
COMFY.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
999 грн.
eще 4 предложения

Динамика цен на JVC HA-RX500

Обзор модели на основе отзывов пользователей
Наушники JVC HA-RX500 получили положительные отзывы за отличное качество звука и удобную посадку, благодаря чему уши не устают даже при длительном использовании. Пользователи отмечают мягкие амбушюры и длинный кабель, что делает их удобными для домашнего использования. Однако, некоторые считают, что конструкция и пластик выглядят хрупкими, а кабель может показаться тонким. Несмотря на это, большинство пользователей довольны покупкой, отмечая, что наушники стоят своих денег. Некоторые жалуются на недостаточную прочность оголовья и некачественное звучание на высоких частотах. В целом, JVC HA-RX500 рекомендуется для тех, кто ищет доступные и качественные наушники для повседневного использования.
Плюсы

Минусы

1
0
2
4
Добавить отзыв