Укулеле Kala Mahogany Tenor Ukulele
Kala Mahogany Tenor Ukulele
Тип:укулеле
Розмір:тенор
Дека:червоне дерево
Бридж:горіх
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 18 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:горіх
Всі характеристики
Характеристики Mahogany Tenor Ukulele
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kala 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kala.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kala Mahogany Tenor Ukulele
Усі ціни 6 →Kala Exotic Mahogany Tenor Ukulele with Bag | 12 000 грн. |
Kala Mahogany Tenor Ukulele | 5 400 грн. |
Kala Ka-Temb - Blue Exotic Mahogany Tenor Ukulele, With Bag (Ub-T) | 11 800 грн. |
Kala Satin Mahogany Tenor Ukulele Starter Kit | 11 960 грн. |
KALA KA-STGE-C - Solid Spruce Mahogany Tenor Ukulele, with Cutaway, EQ & B | 28 600 грн. |
KALA KA-T - Satin Mahogany Tenor Ukulele, with Bag (UB-T) | 14 160 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →