Каструля Kamille KM-5618S
Фото 15 |
Kamille KM-5618S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kamille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kamille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kamille KM-5618S
Усі ціни 13 →Каструля Kamille з нержавіючої сталі з кришкою і порожнистими ручками 2.9 | 559 грн. |
Каструля KAMILLE 2,9л (5618S) | 573 грн. |
Каструля з кришкою Kamille KM-5618S 2.9 л 18 см | 536 грн. |
Каструля з кришкою Kamille 2.5 л з нержавіючої сталі та порожніми ручками | 625 грн. |
Каструля з кришкою Kamille 2.5л з нержавіючої сталі та порожнистими ручкам | 655 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Kamille KM-5618S
Ціни на Kamille KM-5618S |
---|---|---|---|---|
Kamille KM-5614S | від 382 грн. | 18 пропозицій | ||
Kamille KM-5616S | від 444 грн. | 15 пропозицій | ||
Kamille KM-5618S | від 514 грн. | 13 пропозицій | ||
Kamille KM-5620S | від 588 грн. | 12 пропозицій | ||
Kamille KM-5622S | від 659 грн. | 22 пропозиції | ||
Kamille KM-5624S | від 689 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →