Каструля Kamille KM-4428
Фото 8 |
Kamille KM-4428 6.2 л10 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kamille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kamille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kamille KM-4428
Усі ціни 27 →Каструля з кришкою Kamille 10,0 л з литого алюмінію з антипригарним покрит | 1 533 грн. |
Kamille KM-4428 | 1 995 грн. |
Каструля з кришкою Kamille 10л з литого алюмінію з антипригарним покриттям | 1 466 грн. |
Каструля з кришкою Kamille 10 л з литого алюмінію з антипригарним гранітни | 1 555 грн. |
Каструля з кришкою Kamille 10.0л з литого алюмінію з антипригарним покритт | 1 791 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kamille KM-4428
Ціни на Kamille KM-4428 |
---|---|---|---|---|
Kamille KM-4427 | від 1 094 грн. | 30 пропозицій | ||
Kamille KM-4428 | від 1 219 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →