Зимова шина Kapsen AW33 175/70 R14 88T
Відео 6Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Kapsen AW33 175/70 R14 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen AW33 175/70 R14 88T
Усі ціни 24 →Шина Kapsen SnowShoes AW33 175/70 R14 88T XL | 1 710 грн. |
Kapsen AW33 175/70 R14 88T XL | 1 797 грн. |
Kapsen AW-33 175/70 R14 88T XL | 1 948 грн. |
Зимние шины Kapsen AW33 175/70 R14 88T XL 1001256740 | 1 823 грн. |
Kapsen Snowshoes AW33 (175/70R14 88T) | 1 762 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →