Всесезонна шина Kapsen H201 235/75 R15 105T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kapsen H201 235/75 R15 105T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen H201 235/75 R15 105T
Усі ціни 17 →Шина Kapsen TouringMax A/S H201 235/75 R15 105T | 2 569 грн. |
Kapsen TouringMax A/S H201 235/75 R15 105T | 2 568 грн. |
Kapsen TouringMax AS H201 (235/75R15 105T) | 2 582 грн. |
Kapsen H201 235/75 R15 105T | 2 492 грн. |
Всесезонные шины Kapsen H201 235/75 R15 105T 1001066926 | 2 663 грн. |
ще 12 пропозицій
Рекомендуємо