Шліфувальна машина Kawasaki K-OS 240 E (603010490)
Kawasaki K-OS 240 E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kawasaki 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kawasaki.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kawasaki K-OS 240 E
Вібраційна шліфмашина Kawasaki K-OS 240 E (603010490) | 1 104 грн. |
Вібраційна шліфмашина Kawasaki K-OS 240 E | 1 182 грн. |
Віброшліфувальна машина KAWASAKI K-OS 240 E | 1 188 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →