Шліфувальна машина Tex-AC TA-01-540
Відео 1Фото 7 |
Tex-AC TA-01-540 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-540
Усі ціни 9 →Шліфмашина вібраційна Tex.AC ТА-01-540 (0.4 кВт, 187х90 мм) TA-01-540 | 1 340 грн. |
Вибрационная шлифовальная машина TexAC ТА-01-540 | 1 180 грн. |
ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА TEX.AC ТА-01-540 | 1 675 грн. |
Вібраційна шліфувмашина Tex.AC ТА-01-540 (0.4 кВт, 187х90 мм) TA-01-540 | 1 633 грн. |
Вібраційна шліфмашина ТехАС ТА-01-540 | 1 633 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →