Сковорідка Kela Kerros 15150 24 см
Фото 6 |
Kela Kerros 15150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Kerros 15150 24 см
Усі ціни 18 →Сковорода KELA Kerros. 24 см (15150) Сковорода KELA Kerros. 24 см (15150) | 1 659 грн. |
KELA KERROS (15150) | 1 550 грн. |
Kela Kerros, 24см (15150) | 1 700 грн. |
KELA KERROS (15150) | 1 542 грн. |
Kela Kerros, 24см (15150) | 1 700 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Kela Kerros 15150
Ціни на Kela Kerros 15150 |
---|---|---|---|---|
Kela Kerros 11560 18 см | від 993 грн. | 23 пропозиції | ||
Kela Kerros 11561 20 см | від 1 351 грн. | 26 пропозицій | ||
Kela Kerros 15150 24 см | від 1 501 грн. | 18 пропозицій | ||
Kela Kerros 15151 28 см | від 1 927 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →