Жаровня Kela Calido 12468 чорний
Фото 4 |
Kela Calido 12468 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Calido 12468 чорний
Усі ціни 21 →Сотейник чавунний з кришкою KELA Calido. 28 см. 3.2 л чорний (12468) 12468 | 6 279 грн. |
KELA CALIDO (12468) | 5 266 грн. |
Стільник Kela Calido 28 см 3.2 л чорний (12468) | 6 412 грн. |
KELA CALIDO (12468) | 5 240 грн. |
Сотейник Kela Calido 28 см 3.2 л черный (12468) | 6 412 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Kela Calido 12468
Ціни на Kela Calido 12468 |
---|---|---|---|---|
Kela Calido 12611 сірий | від 4 552 грн. | 16 пропозицій | ||
Kela Calido 11938 червоний | від 4 693 грн. | 19 пропозицій | ||
Kela Calido 12468 чорний | від 5 213 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →