Сковорідка Fissman Cosmic Black 4368 26 см
Фото 4 |
Fissman Cosmic Black 4368 |
|
Не містить перфтороктанову кислоту, кадмій і свинець.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Cosmic Black 4368 26 см
Сковорода Fissman COSMIC BLACK 26x5,2 см індукційна (4368) | 1 085 грн. |
Сковорода Fissman Cosmic Black 26х5.2см алюмінієва з антипригарним покритт | 1 534 грн. |
Сковорода Fissman Cosmic Black зі знімною ручкою 26 см (AL-4368.26) | 1 499 грн. |
Модификації Fissman Cosmic Black 4368
Ціни на Fissman Cosmic Black 4368 |
---|---|---|---|---|
Fissman Cosmic Black 4366 20 см | від 799 грн. | 8 пропозицій | ||
Fissman Cosmic Black 4367 24 см | від 1 055 грн. | 21 пропозиція | ||
Fissman Cosmic Black 4368 26 см | від 1 085 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Cosmic Black 4369 28 см | від 1 200 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →