Вантажна шина Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 156 L 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelly Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelly Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/80 R22.5 156L
Kelly Armorsteel KDM2 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156L/154M | 14 589 грн. |
Kelly Armorsteel KDM2 (ведущая ось) 315/80 R22.5 156L/154M | 14 589 грн. |
Kelly Armorsteel KDM2 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156L/154M | 14 589 грн. |
Kelly Armorsteel KDM2 (ведуча) 315/80 R22,5 156/154L/M | 16 703 грн. |
Шина Kelly Armorsteel KDM2 (провідна) 315/80 R22.5 156L/154M | 16 935 грн. |
Модификації Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/80 R22.5 156L
Ціни на Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/80 R22.5 156L | від 14 589 грн. | 5 пропозицій | ||
Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/80 R22.5 156M | від 15 166 грн. | 1 пропозиція |