Вантажна шина Trazano Novo Trans D26 315/80 R22.5 156L
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Trazano Novo Trans D26 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trazano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trazano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trazano Novo Trans D26 315/80 R22.5 156L
Trazano Novo Trans D26 (ведущая) 315/80 R22.5 156/153L PR18 | 14 781 грн. |
TRAZANO Вантажна шина TRAZANO NOVO TRANS D26 (ведуча) 315/80R22.5 156/153L | 15 794 грн. |
Trazano Novo Trans D26 (ведуча) 315/80 R22.5 156/153L PR18 | 14 606 грн. |
Шина Trazano Novo Trans D26 (провідна) 315/80 R22.5 156/153L PR18 | 16 264 грн. |