Мотошина Kenda K270 3.25 R21 57P
Відео 20Фото 13 |
Kenda K270 3.25 R21 57P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenda K270 3.25 R21 57P
Kenda K270 Dual Sport 3.25 R21 57P PR4 | 1 599 грн. |
Kenda K270 Dual Sport 3.25 R21 57P PR4 | 1 515 грн. |
Kenda K270 Dual Sport 3.25 R21 57P PR4 (358630) 358630 | 1 495 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kenda K270 3.25 R21 57P
Ціни на Kenda K270 3.25 R21 57P |
---|---|---|---|---|
Kenda K270 3 R18 47P | від 1 090 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K270 3.5 -17 54P | від 2 380 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 3.5 R17 54P | від 2 436 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 3.5 R18 56P | від 2 545 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 3.25 R21 57P | від 1 495 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K270 4 -18 64P | від 2 275 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4 -18 69P | від 2 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4 R18 69P | від 1 892 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4.1 R18 58P | від 1 921 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K270 4.6 R17 65P | від 1 724 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K270 4.6 R17 66P | від 1 687 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K270 4.6 R18 63P | від 1 912 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenda K270 5.1 R17 71P | від 2 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K270 90/90 -21 54P | від 1 835 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 90/90 R21 54P | від 1 506 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenda K270 120/80 R18 62P | від 1 939 грн. | 5 пропозицій |
Схожі