Зимова шина Kenda Wintergen 2 SUV 235/65 R17 108V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kenda Wintergen 2 SUV 235/65 R17 108V 235/65 R17 108 H 235/65 R17 108 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenda Wintergen 2 SUV 235/65 R17 108V
Усі ціни 13 →Kenda Wintergen 2 SUV KR504 235/65 R17 108V XL | 3 339 грн. |
Kenda Wintergen 2 SUV KR504 235/65 R17 108V XL | 2 711 грн. |
Kenda Wintergen 2 SUV KR504 (235/65R17 108V) | 2 651 грн. |
Kenda KR504 Wintergen 2 SUV 235/65 R17 108V | 2 951 грн. |
Kenda Wintergen 2 SUV KR504 235/65 R17 108V XL | 3 402 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Kenda Wintergen 2 SUV 235/65 R17 108V
Ціни на Kenda Wintergen 2 SUV 235/65 R17 108V |
---|---|---|---|---|
Kenda Wintergen 2 SUV 235/65 R17 108H | від 6 575 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda Wintergen 2 SUV 235/65 R17 108V | від 2 651 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →