Зимова шина Barum Polaris 5 235/65 R17 108V
Відео 10Фото 3 |
Barum Polaris 5 235/65 R17 108V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Купити Barum Polaris 5 235/65 R17 108V
Усі ціни 41 →Шина Barum Polaris 5 235/65 R17 108V XL | 4 372 грн. |
Barum Polaris 5 235/65 R17 108V XL | 4 376 грн. |
Barum POLARIS 5 235/65 R17 108V XL | 4 700 грн. |
Barum Polaris 5 235/65 R17 108V XL FR | 5 009 грн. |
Зимние шины Barum Polaris 5 235/65 R17 108V XL 1001181566 | 4 652 грн. |
2 0 1 3 |
Шина топчик, гарно тримає та в міру шумна. Топ за свої кошти) М'яка та не за всі кошти Трохи чути на високій швидкості. Олександр: користуюся Barum Polaris 5 205/60 R16 96H кілька місяців |
Влітку їздити можна. Не сильно галаслива)) Всі користуюся Barum Polaris 5 175/70 R13 82T більше року |
Здравствуйте.12.11.2019 купив комплект цих покришок, купував у магазині INFOSHINA (до речі не пропускають справедливі відгуки у себе на сайті.) Спочатку хотів купити Lassa, але при дзвінку менеджер що комплект покришок Lassa на складі в Харкові. І запропонував мені ціна якість Barum Pilaris 5, на що я охоче погодився тому що Чехія і Барум. Після встановлення цього комплекту на автомобіль помітив, що автомобіль почало тягнути вправо. На літньому комплекті і на зимовому Hankook такого не було. Після цього я перекинув задні колеса на перед нічого не змінилося. Поїхав до майстра по ходовій перевірили ходову все нормально, після чого мене майстер послав на розвал сходження, розвал опинився в межах норм. Після чого було прийнято рішення спробувати перекинути передні колеса з права на ліво. результат тягне вліво. Справа у гумі. Галасливість Тягне у право Владислав: користуюся Barum Polaris 5 185/65 R14 86T менше місяця |
Під крилом концерну Continental AG зі штаб-квартирою в німецькому Ганновері успішно функціонує добрий десяток дочірніх компаній. Одна з найвідоміших серед таких – чеська марка Barum. Шини Polaris 5 від неї підходять як для легковиків, так і позашляховиків з високим центром тяжіння.
Стабільне зчеплення
Модель використовує популярну схему симетричної спрямованості у дизайні протекторного малюнка. Зимові шини з подібним протектором сфокусовані на забезпеченні стабільності зчіпних властивостей разом із підтримкою впевнених тягово-гальмівних якостей. Покришка, що розглядається , надійно зчіплюється з мокрим дорожнім полотном і виявляє належну стійкість на укатаному снігу.
Дренажна система
Аквадренажна мережа шини складена із трьох окружних каналів гідроевакуації та похилих канавок, що розходяться від центру. Протектор моделі блискавично очищається від води та талого снігу, в результаті знижується ризик аквапланування та слешпленінгу. Водночас форма окружних каналів сприяє захопленню та утриманню снігу, що прокачує ефективність зчеплення на зимових дорогах.
Багатозадачність
Поперек вектора обертання колеса в блоках протектора Barum Polaris 5 вирізано різноглибокі ламелі S-подібної форми. Їх впровадили в протекторний малюнок з метою посилення ефекту кромки. Додаткові вагомі козирі в рукаві у моделі - високий рівень комфорту їзди і великий пробіг до стирання протектора. Шина забезпечує належну безпеку водіння взимку, а її придбання мінімальним чином б'є по товщині гаманця.