Соковитискач Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI
Фото 8 |
Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI
Усі ціни 10 →Соковичавниця Kenwood JMP85.000SI | 11 460 грн. |
Соковитискач шнековий Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI | 11 174 грн. |
Соковижималка Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI | 11 398 грн. |
Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI | 11 207 грн. |
Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI | 12 259 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →