Планетарний міксер Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.004BK чорний (0W20011466)
Відео 7Фото 15 |
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.004BK чорний сріблястий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.004BK чорний
Kenwood KVL85.004BK | 25 600 грн. |
Kenwood KVL85.004BK | 26 240 грн. |
Kenwood KVL85.004BK | 26 880 грн. |
Кухонна машина Kenwood KVL85.004BK | 26 240 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.004BK:
- Захисна кришка від розбризкування з отвором для продуктів
Модификації Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.004BK
Ціни на Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.004BK |
---|---|---|---|---|
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.004SI сріблястий | від 19 837 грн. | 29 пропозицій | ||
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.004BK чорний | від 25 600 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →