Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x805 (PLV220500801R2K)
від 8 921 до 9 101 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Line-V 22 38
Характеристики
Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x805 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x805
Сортувати
Сталевий панельний радіатор Kermi PLV22 500x800 (PLV220500801R2K) | 9 101 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X805 нижнє підключення ( | 9 101 грн. |
Радіатор Kermi Line PLV 22 500x800 нижнє підключення PLV220500801R2K | 8 921 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi PLV22 500x800 (PLV220500801R2K) | 9 101 грн. |
Закрити
Рекомендуємо