Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Line-K 22 505x1605 (PLK220501601N2K)
від 11 993 до 17 910 грн. Порівняти ціни 22 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Line-K 22 4
Характеристики
Kermi Therm-X2 Line-K 22 505x1605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Line-K 22 505x1605
Сортувати
Kermi Kermi Therm-x2 Line-K PLK 22 505x1605 | 12 252 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Line-K PLK 22 505X1605 2305 Вт PLK2205016 | 12 252 грн. |
Радиатор отопления Kermi Therm-X2 Line-K Plk 22 505X1605 мм 2305 Вт | 12 207 грн. |
Kermi Therm-X2 Line-K PLK 22 505X1605 2305 Вт (PLK220501601N2K) | 12 252 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Рекомендуємо