Морозильний лар Kernau KFCF 2903 EW 287 л
Фото 6 |
Kernau KFCF 2903 EW |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFCF 2903 EW 287 л
Усі ціни 8 →Морозильна камера Kernau KFCF2903EW | 18 487 грн. |
Kernau Zamrażarka skrzyniowa KFCF2903EW | 17 600 грн. |
Kernau Zamrażarka skrzyniowa KFCF2903EW | 18 040 грн. |
Kernau Zamrażarka skrzyniowa KFCF2903EW | 18 480 грн. |
Морозильна камера Kernau KFCF2903EW | 18 477 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kernau KFCF 2903 EW
Ціни на Kernau KFCF 2903 EW |
---|---|---|---|---|
Kernau KFCF 1403 EW 142 л | від 11 397 грн. | 5 пропозицій | ||
Kernau KFCF 2003 EW 200 л | від 13 360 грн. | 6 пропозицій | ||
Kernau KFCF 2503 EW 246 л | від 15 997 грн. | 7 пропозицій | ||
Kernau KFCF 2903 EW 287 л | від 17 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Kernau KFCF 3803 EW 371 л | від 18 826 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →