Мисливський ніж Kershaw Deshutes Caper (1882)
Відео 2Фото 20 |
Kershaw Deshutes Caper |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw Deshutes Caper
Усі ціни 12 →Нож складной Kershaw Deshutes Caper (длина:178мм, лезвие: 84мм), оливковый | 2 340 грн. |
Kershaw Deshutes Caper (1882) Olive | 2 340 грн. |
Нож охотничий Kershaw Deshutes Caper 1882 | 2 340 грн. |
Нож Kershaw Deshutes Caper (1882) 1882 | 2 340 грн. |
Ніж Kershaw Deshutes Caper (1882) 1882 | 2 340 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →