Система захисту від протікань Tervix Pro Line ORC 1 1/4"
Tervix Pro Line ORC 1 1/4" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tervix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tervix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tervix Pro Line ORC 1 1/4"
Усі ціни 7 →201042 2-ходовий кульовий клапан н/з 1 1/4" DN32 з електроприводом Tervix | 3 332 грн. |
Двохходовий кульовий клапан з електроприводом Tervix Pro Line ORC НЗ 1 1/4 | 3 332 грн. |
Tervix Pro Line ORC 2-ходовий кульовий клапан Н/З 1 1/4" DN32 з електропри | 3 214 грн. |
2-ходовий кульовий клапан н/з 1 1/4" DN32 з електроприводом Tervix Pro Lin | 3 331 грн. |
Tervix Tervix Pro Line ORC (нормально закрытый, 230В) (DN32) 201042 | 4 165 грн. |
Клапан 2-ходовий кульовий нормально-закритий 1 1/4" з електроприводом 220В | 3 479 грн. |
2-ходовий кульовий клапан н/з 1 1/4" DN32 з електроприводом Tervix Pro Lin | 3 665 грн. |
Модификації Tervix Pro Line ORC 1 1/4"
Ціни на Tervix Pro Line ORC 1 1/4" |
---|---|---|---|---|
Tervix Pro Line ORC 1" | від 2 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Tervix Pro Line ORC 1 1/4" | від 3 214 грн. | 7 пропозицій | ||
Tervix Pro Line ORC 1/2" | від 2 255 грн. | 5 пропозицій | ||
Tervix Pro Line ORC 3/4" | від 2 558 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →