Литий диск KESKIN KT18 Turbo 8x18/5x112 ET30 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 8 264 до 10 810 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації KESKIN KT18 Turbo 19
Характеристики
KESKIN KT18 Turbo 8x18/5x112 ET30 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KESKIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KESKIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KESKIN KT18 Turbo 8x18/5x112 ET30 DIA72,6
Сортувати
Keskin KT18 (8J x 18 5x112 ET30 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 10 280 грн. |
Keskin KT18 W8.0 R18 PCD5x112 ET30 DIA72.6 BFP | 10 810 грн. |
Диски Keskin KT18 Turbo 8x18 5x112 ET30 DIA72,6 (palladium front polished) | 8 511 грн. |
Keskin KT18 (8J x 18 5x112 ET30 DIA72.6) MBLP На замовлення з Європи. | 9 458 грн. |
Keskin KT18 (8J x 18 5x112 ET30 DIA72.6) BF На замовлення з Європи. | 10 183 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі