Штампований диск KFZ 130100 7x16/5x112 ET45 DIA57,1
від 3 136 до 3 353 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації KFZ 130100 1
Характеристики
KFZ 130100 7x16/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 130100 7x16/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 130100 HybridRad R16 W7 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (s | 3 224 грн. |
Диски ALST (KFZ) 130100 HybridRad 7x16 5x112 ET45 DIA57,1 (silver) | 3 196 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 130100 S R16 W7 PCD5x112 ET45 DIA57 | 3 187 грн. |
Диск KFZ 130100 HybridRad silver R16 W7,0 PCD5x112 ET45 DIA57 | 3 136 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 130100 HybridRad R16 W7 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (si | 3 353 грн. |
Закрити
Схожі