Штампований диск KFZ 9012 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
від 3 659 до 3 945 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KFZ 9012 1
Характеристики
KFZ 9012 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9012 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Диски ALST (KFZ) 9012 7x17 5x114,3 ET50 DIA67,1 (black) | 3 945 грн. |
ALST (KFZ) 9012 7x17 5x114.3 ET50 DIA67 Black | 3 774 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 9012 7x17 5x114.3 ET50 DIA67 Black | 3 659 грн. |
Диск KFZ 9012 Black R17 W7,0 PCD5x114,3 ET50 DIA67 | 3 681 грн. |
Закрити
Схожі