Штампований диск KFZ 8756 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67
від 2 971 до 4 370 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації KFZ 8756 1
Характеристики
KFZ 8756 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 8756 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 8756 Hyundai R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 (b | 3 223 грн. |
ALST (KFZ) 8756 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA67 Black | 3 074 грн. |
ALST 8756 6,5x16/5x114,3 D67,0 ET45 B | 3 186 грн. |
Диски ALST (KFZ) 8756 Hyundai 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA67,1 | 3 211 грн. |
KFZ 8756 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67) черный | 3 088 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі