Штампований диск KFZ 4012 6x15/5x118 ET68 DIA71,1
від 2 622 до 3 496 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):68 мм |
Модифікації KFZ 4012 1
Характеристики
KFZ 4012 6x15/5x118 ET68 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 4012 6x15/5x118 ET68 DIA71,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 4012 R15 W6 PCD5x118 ET68 DIA71.1 (silver) 10019 | 3 362 грн. |
ALST (KFZ) 4012 6x15 5x118 ET68 DIA71.1 S | 3 208 грн. |
ALST 4012 6,0x15/5x118 D71,1 ET68 S | 3 312 грн. |
Диски ALST (KFZ) 4012 6x15 5x118 ET68 DIA71,1 (silver) | 3 336 грн. |
KFZ 4012 (R15 W6.0 PCD5x118 ET68 DIA71.1) silver | 3 219 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі