Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   KFZ

Штампований диск KFZ 9783 7x16/4x108 ET32 DIA65

Фото - Диск KFZ 9783 (7x16/4x108 ET32 DIA65)
Порівняти ціни 13 →
Діаметр (R):16 "
Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм
ЦО (DIA):65 мм
Виліт (ET):32 мм
в списокмої списки
Модифікації KFZ 9783 1
Характеристики
KFZ 9783 7x16/4x108 ET32 DIA65
Ширина диска
7 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
4 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
108 мм
Виліт
32 мм
Діаметр центрального отвору
65 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Де купити KFZ 9783 7x16/4x108 ET32 DIA65

ALST KFZ 9783 (R16 W7 PCD4x108 ET32 DIA65.1) black

Avtopik.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 041 грн.

ALST (KFZ) Легковий диск ALST (KFZ) 9783 BLACK R16 W7 PCD4X108 ET32 DIA65

Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 884 грн.

Стальные диски ALST 9783 7,0x16 PCD4x108 ET32 D65,1 B

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
3 900 грн.

KFZ 9783 (R16 W7.0 PCD4x108 ET32 DIA65.1) черный

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
3 846 грн.

Диски ALST (KFZ) 9783 7x16 4x108 ET32 DIA65,1 (black)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
3 955 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на KFZ 9783 7x16/4x108 ET32 DIA65

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна