SSD Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 ГБ
Відео 3Фото 4 |
Kingston SEDC1000BM8/240G 240 ГБ480 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 ГБ
Усі ціни 33 →Накопитель SSD M.2 2280 240GB Kingston (SEDC1000BM8/240G) | 3 489 грн. |
SSD диск Kingston DC1000B 240GB (SEDC1000BM8/240G) SEDC1000BM8/240G | 3 558 грн. |
Kingston DC1000B 240 Gb (SEDC1000BM8/240G) | 3 555 грн. |
KINGSTON SEDC1000BM8/240G | 3 489 грн. |
Kingston DC1000B 240 Gb (SEDC1000BM8/240G) | 3 456 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G
Ціни на Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 ГБ | від 3 330 грн. | 33 пропозиції | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 ГБ | від 4 332 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →