SSD Kingston KC600 SKC600/512G 512 ГБ
Відео 17Фото 6 |
Kingston SKC600/512G |
|
256-бітове шифрування XTS-AES, TCG Opal, eDrive. Підтримка Microsoft eDrive, специфікації системи безпеки для роботи з BitLocker.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC600 SKC600/512G 512 ГБ
Усі ціни 38 →Kingston KC600 3D NAND TLC 512GB 2.5" (SKC600/512G) SKC600/512G | 2 489 грн. |
SSD накопичувач Kingston KC600 512 GB (SKC600/512G) | 2 159 грн. |
SSD диск Kingston KC600 512GB 2.5" SATAIII 3D TLC (SKC600B/512G) Bundle Bo | 2 664 грн. |
Ssd накопичувач Kingston KC600 512 GB (SKC600/512G) | 2 395 грн. |
Kingston KC600 512 Gb (SKC600/512G) Ua | 2 233 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 0 6 |
Якщо не М.2, то беріть цей SSD на 512 Гб або вище менше значно гірше і не тільки за загальним об'ємом пам'яті. Швидкість, простота установки, стабільна робота без перегріву, на сокеті 1150: Asus H97M-Plus + i5-4670 + Corsair CL9 1600 2*4 Гб працює швидко без глюків та проблем на Windows 7/64. Оцінюючи системи показав мах 7,9. Брав зі знижкою приблизно 1800 грн. 512 Гб. Поки що нічого не виявив. Александр Замура: користуюся Kingston SKC600/512G кілька місяців |
Швидкість 552/526 МБ/с. Для ігор якраз. Взяв саме цю модель а не А400 з-за 5 років гарантії. Працює спритно, претезій немає Корпус метал, тримає заявлену швидкість, поки SLC кеш не заб'ється Все відмінно |
Швидкість тримає, як заявлено, 524 читання 509 запис. Щоправда, він у мене забитий майже на 80%. Працює добре, тримаю на ньому переважно лише ігри. Металевий корпус добре тримає швидкість Немає Arlo Billic: користуюся Kingston SKC600B/512G менше місяця |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Kingston KC600 SKC600/512G
Ціни на Kingston KC600 SKC600/512G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 SKC600/256G 256 ГБ | від 1 128 грн. | 30 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/256G 256 ГБ Kit | від 1 757 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston KC600 SKC600/512G 512 ГБ | від 2 132 грн. | 39 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/512G 512 ГБ Kit | від 2 697 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600/1024G 1.02 ТБ | від 3 552 грн. | 44 пропозиції | ||
Kingston KC600 SKC600B/1024G 1.02 ТБ Kit | від 4 439 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 ТБ | від 6 646 грн. | 45 пропозицій | ||
Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 ТБ Kit | від 8 019 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →