SSD Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ
Відео 5Фото 6 |
Kingston SNV2S/250G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ
Усі ціни 39 →Kingston NV2 3D NAND 250GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SNV2S/250G) SNV2S/250 | 1 369 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 250GB Kingston (SNV2S/250G) | 1 369 грн. |
Накопичувач SSD 250GB M.2 NVMe Kingston NV2 M.2 2280 PCIe Gen4.0 x4 (SNV2S | 1 369 грн. |
SSD диск Kingston 250GB M.2 NVMe NV2 M.2 2280 (SNV2S/250G) SNV2S/250G | 1 153 грн. |
Ssd накопичувач Kingston NV2 250 GB (SNV2S/250G) | 1 550 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 0 4 |
шлюб на шлюбі хіба що ціна, але за шлюб вона завищена тупо шлюб, рекомендації техпідтримки тікі - що хлопці не користуйтесь товаром так як вам нудно, а робіть як потрібно компанії, заплати гроші баран і виконуй вказівки (як мені написали 300 гб, це з 2000 що купив, значить поетапно за 6-7 разів зможу залити інформацію на куплений мною диск)
краще б надіслали мені 6 шт ссд по 240 гб і сказали - вибач братан - ми обосрались |
Непоганий бюджетний сд Ціна стабільність швидкість за малу плату Поки немає |
Найкращий із бюджетних SSD від іменитих брендів Швидкість за гроші (1500 грн на момент написання відгуку) Поки що нічого Александр Стребко: користуюся Kingston SNV2S/500G менше місяця |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Kingston NV2 SNV2S/250G
Ціни на Kingston NV2 SNV2S/250G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ | від 1 099 грн. | 39 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ | від 1 449 грн. | 56 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 ТБ | від 2 350 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 ТБ | від 4 694 грн. | 49 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 ТБ | від 9 393 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →