SSD Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 ГБ
Відео 3Фото 4 |
Kingston SEDC1000BM8/480G 240 ГБ480 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 ГБ
Усі ціни 40 →Накопитель SSD M.2 2280 480GB Kingston (SEDC1000BM8/480G.) | 4 701 грн. |
Накопичувач SSD 480GB M.2 NVMe Kingston DC1000 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC | 4 500 грн. |
SSD накопичувач Kingston DC1000B 480GB M.2 NVMe PCIe 3.0 4x 2280 (SEDC1000 | 4 429 грн. |
SSD диск Kingston DC1000B 480GB NVMe PCIe 3.0 4x 2280 SEDC1000BM8/480G | 4 405 грн. |
Ssd накопичувач Kingston DC1000B 480 GB (SEDC1000BM8/480G) | 4 950 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G
Ціни на Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 ГБ | від 3 431 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 ГБ | від 4 332 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →