Карта пам'яті Kingston Industrial microSD 8 ГБ (SDCIT2/8GBSP)
Відео 1Фото 2 |
Kingston Industrial microSDHC 8Gb |
|
Ресурс роботи-30000 циклів запису і стирання. Робоча температура: від -40 до 85°C.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston Industrial microSD
Ціни на Kingston Industrial microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial microSD 8 ГБ | від 355 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Industrial microSD 16 ГБ | від 584 грн. | 9 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD 32 ГБ | від 944 грн. | 13 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD 64 ГБ | від 2 027 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →