Карта пам'яті Kingston Industrial microSD + SD-adapter 8 ГБ (SDCIT2/8GB)
Фото 3 |
Kingston Industrial microSDHC + SD-adapter 8Gb |
|
Ресурс роботи-30000 циклів запису і стирання. Робоча температура: від -40 до 85°C.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Industrial microSD + SD-adapter 8 ГБ
Усі ціни 10 →Kingston 8 GB microSDHC UHS-I (U3) V30 A1 Industrial + SD Adapter (SDCIT2/ | 379 грн. |
Карта памяти 8GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter SDCIT2 | 509 грн. |
Kingston 8GB microSDHC class 10 UHS-I V30 A1 (SDCIT2/8GB) SDCIT2/8GB | 379 грн. |
Kingston SDCIT2/8GB | 379 грн. |
Kingston SDCIT2/8GB — Карта пам'яті microSDHC 8GB Class 10 | 388 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Kingston Industrial microSD + SD-adapter
Ціни на Kingston Industrial microSD + SD-adapter |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial microSD + SD-adapter 8 ГБ | від 359 грн. | 10 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD + SD-adapter 16 ГБ | від 599 грн. | 11 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD + SD-adapter 32 ГБ | від 1 012 грн. | 11 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD + SD-adapter 64 ГБ | від 1 996 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →