Карта пам'яті Kingston Industrial microSD 64 ГБ (SDCIT2/64GBSP)
Відео 1Фото 5 |
Kingston Industrial microSDXC 64Gb |
|
Ресурс роботи-30000 циклів запису і стирання. Робоча температура: від -40 до 85°C.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Industrial microSD 64 ГБ
Усі ціни 10 →Kingston 64 GB microSDXC UHS-I (U3) V30 A1 Industrial (SDCIT2/64GBSP) | 2 259 грн. |
Карта памяти 64GB microSDXC Industrial C10 A1 pSL C Card Single Pack w/o A | 2 019 грн. |
Kingston 64GB microSDXC class 10 UHS-I V30 A1 (SDCIT2/64GBSP) SDCIT2/64GBS | 2 259 грн. |
Kingston microSDXC 64GBSP Industrial Class 10 UHS-I V30 A1 (SDCIT2/64GBSP) | 2 259 грн. |
Kingston SDCIT2/64GBSP | 2 259 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Industrial microSD
Ціни на Kingston Industrial microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial microSD 8 ГБ | від 355 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Industrial microSD 16 ГБ | від 584 грн. | 9 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD 32 ГБ | від 949 грн. | 12 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD 64 ГБ | від 2 019 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →