Карта пам'яті Kingston Industrial microSD 16 ГБ (SDCIT2/16GBSP)
Відео 1Фото 2 |
Kingston Industrial microSDHC 16Gb |
|
Ресурс роботи-30000 циклів запису і стирання. Робоча температура: від -40 до 85°C.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Industrial microSD 16 ГБ
Усі ціни 9 →Kingston 16 GB microSDHC UHS-I (U3) V30 A1 Industrial (SDCIT2/16GBSP) | 639 грн. |
Карта памяти 16GB microSDHC Industrial C10 A1 pSL C Card Single Pack w/o A | 703 грн. |
Kingston KINGSTON microSDHC 16GB Industrial pSLC C10 A1 SDCIT2/16GBSP | 639 грн. |
Kingston microSDHC 16GBSP Industrial Class 10 UHS-I V30 A1 (SDCIT2/16GBSP) | 639 грн. |
Kingston SDCIT2/16GBSP | 639 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kingston Industrial microSD
Ціни на Kingston Industrial microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial microSD 8 ГБ | від 355 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Industrial microSD 16 ГБ | від 639 грн. | 9 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD 32 ГБ | від 979 грн. | 13 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD 64 ГБ | від 2 080 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →