Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8
Kingston KVR16LS11/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8
Усі ціни 14 →Kingston SODIMM DDR3 8GB 1600Mhz ValueRAM (KVR16LS11/8WP) KVR16LS11/8WP | 1 899 грн. |
Пам'ять для ноутбука Kingston DDR3 1600 8GB SO-DIMM 1.35/1.5V (KVR16L | 1 978 грн. |
KINGSTON DDR3-1600 8GB SO-DIMM 1.35/1.5V (KVR16LS11/8WP) | 1 978 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 8GB/1600 DDR3L Kingston (KVR16LS11/8WP) KVR16LS11/8WP | 1 882 грн. |
ще 9 пропозицій
anonim
9 лютого 2022, 22:24
Hp probook 6460b #
Хочу поставить ее на этот ноутбук, подскажите подойдет?
Заранее спасибо
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTA-MB1333/8G | від 912 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR1333D3S9/8G | від 734 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8 | від 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16S11/8 | від 1 923 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP316SD8/8 | від 1 935 грн. | 5 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP3L16SD8/8 | від 1 843 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →