Оперативна пам'ять Micron DDR3 SO-DIMM 1x8Gb MT16KTF1G64HZ-1G6
Micron MT16KTF1G64HZ-1G6 1600 МГц1600 МГц дворангова |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Micron DDR3 SO-DIMM 1x8Gb MT16KTF1G64HZ-1G6
Память для ноутбуков Micron 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (MT16KTF1G64HZ-1G6 | 694 грн. |
Модуль пам'яті MICRON SO-DIMM DDR3L 1600MHz 8GB (MT16KTF1G64HZ-1G6D1) | 876 грн. |
Память MICRON DDR3 SO-DIMM 1600 8Gb C11 (MT16KTF1G64HZ-1G6D1) 1.35v MT16KT | 694 грн. |
Оперативная память MICRON DDR3 SO-DIMM 1600 8Gb C11 (MT16KTF1G64HZ-1G6N1) | 694 грн. |
Оперативна пам'ять MICRON SO-DIMM DDR3L 1600MHz 8GB (MT16KTF1G64HZ-1G6E1) | 876 грн. |
Модификації Micron DDR3 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Micron DDR3 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Micron DDR3 SO-DIMM 1x8Gb MT16KTF1G64HZ-1G6 | від 694 грн. | 5 пропозицій | ||
Micron DDR3 SO-DIMM 1x8Gb MT16JTF1G64HZ-1G6 | від 2 678 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо