SSD Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 ТБ
Відео 3Фото 4 |
Kingston XS1000/1000G 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 ТБ
Усі ціни 31 →Kingston XS1000 1TB USB 3.2 (SXS1000/1000G) SXS1000/1000G | 3 479 грн. |
Накопитель SSD USB-C 1TB Kingston (SXS1000/1000G) | 3 626 грн. |
Накопичувач зовнішній SSD Portable USB 1.0ТB Kingston SXS1000 Black (SXS10 | 3 479 грн. |
SSD диск Kingston SXS1000 1.0ТB Black (SXS1000/1000G) SXS1000/1000G | 3 515 грн. |
Kingston XS1000 1 Tb (SXS1000/1000G) | 3 169 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston XS1000 XS1000/1000G
Ціни на Kingston XS1000 XS1000/1000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 ТБ | від 3 082 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston XS1000 XS1000/2000G 2 ТБ | від 4 996 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →