Сабвуфер Klipsch SPL-150 (1067308)
Відео 21Фото 10 |
Klipsch SPL-150
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:400 Вт
Частотний діапазон:18 – 125 Гц
Можливість установки WiFi-модуля.
Всі характеристики
Характеристики SPL-150
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch SPL-150
Усі ціни 7 →Klipsch Reference Premiere SPL-150 Black офіційна гарантія | 41 849 грн. |
Сабвуфер активный Klipsch SPL-150 Black | 41 379 грн. |
Домашній кінотеатр Klipsch SPL-150 EUA czarny | 43 624 грн. |
Klipsch SPL-150 EUA czarny | 42 560 грн. |
Klipsch SPL-150 EUA czarny | 43 624 грн. |
Сабвуфер Klipsch Reference Premiere SPL-150 Black | 44 999 грн. |
Klipsch SPL-150 EUA czarny | 44 688 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →