Сабвуфер Klipsch C-310ASWi (1064619)
Відео 1Фото 9 |
Klipsch C-310ASWi
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:з пас. випромінювачем
Потужність:400 Вт
Частотний діапазон:25 – 150 Гц
Роз'єм LAN-кабелю. Можливість установки WiFI-модуля.
Всі характеристики
Характеристики C-310ASWi
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch C-310ASWi
Усі ціни 6 →Klipsch C-310ASWi Black офіційна гарантія | 69 499 грн. |
Домашній кінотеатр Klipsch C-310ASWi czarny | 64 534 грн. |
Klipsch C-310ASWi czarny | 62 960 грн. |
Klipsch C-310ASWi czarny | 64 534 грн. |
Сабвуфер активний Klipsch Reference C-310ASWi Black | 69 999 грн. |
Klipsch C-310ASWi czarny | 66 108 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →