Сабвуфер Klipsch C-308ASWi (1064615)
Фото 10 |
Klipsch C-308ASWi
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:з пас. випромінювачем
Потужність:300 Вт
Частотний діапазон:28 – 150 Гц
Роз'єм LAN-кабелю. Можливість установки WiFI-модуля.
Всі характеристики
Характеристики C-308ASWi
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch C-308ASWi
Усі ціни 6 →Klipsch C-308ASWi Black офіційна гарантія | 52 899 грн. |
Домашній кінотеатр Klipsch C-308ASWi czarny | 52 480 грн. |
Klipsch C-308ASWi czarny | 51 200 грн. |
Klipsch C-308ASWi czarny | 52 480 грн. |
Сабвуфер активний Klipsch Reference C-308ASWi Black | 53 999 грн. |
Klipsch C-308ASWi czarny | 53 760 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →