Навушники
Knowledge Zenith SK10 Pro
Відео 4Фото 8 |
Knowledge Zenith SK10 Pro |
|
Ігровий режим, гібридні драйвери, тривалий час роботи з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knowledge Zenith 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knowledge Zenith.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knowledge Zenith SK10 Pro
Усі ціни 8 →Беспроводные Bluetooth наушники KZ SK10 Pro с гибридными излучателями (Чер | 2 399 грн. |
Навушники KZ Audio SK10 Pro Black | 2 693 грн. |
Навушники KZ SK10 Pro TWS black | 2 348 грн. |
KZ SK10 Pro Black | 2 703 грн. |
Бездротові навушники Bluetooth KZ SK10 Pro з гібридними випромінювачами (Ч | 2 311 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →